KDO JSME

Jsme parta sportujících nadšenců z CrossFit Iron Land, která  má to štěstí spojit práci s koníčkem. Rádi na sobě makáme a pohyb je naší životní cestou. Chceš si s náma dát do těla? Pak jsi tady správně! Nabízíme ti ke cvičení špičkové vybavení od známé americké značky Rogue. Chceš mít dostatek prostoru pro svůj trénink stejně jako my? Tak čti dál. Disponujeme cvičební plochou o 550 m², kde se nebudeš muset mačkat v rámci lekcí ani na Open Gymu. Chceš, aby tvé sportovní snažení mělo efekt? Připoj se k nám!

NAŠE FILOSOFIE

V CrossFit Iron Land se snažíme atletům a členům komunity pomoci postupně dosahovat vytyčených cílů, o kterých si dříve mohli myslet, že jsou nedosažitelné. Snažíme se zlepšovat celkový zdravotní stav našich klientů a spravným prováděním cviků předcházet případným zraněním.

Neklademe důraz pouze na fyzickou kondici, ale také na psychické rozpoložení. Chceme, abyste ze svých výkonů měli radost a dařilo se vám je neustále zlepšovat. Věříme, že možnost pohybu je pro člověka dar. A protože je CrossFit rozmanitou disciplínou, najde si v něm svou oblíbenou činnost opravdu každý. Neříkáme, že to není zabíračka, ale to je právě to, co nás na tom všem tak neskutečně baví. 🙂

PŘÍBĚH GYMU

První myšlenky založit si vlastní gym se začaly formovat v zimě roku 2015. Soňa začala totiž koncem léta v Praze trénovat s Karlem a spolupráce jim hned od začátku náramně šlapala. Stále lepší Soni i Karlovy výsledky z absolvovaných závodů je donutily přemýšlet o CrossFitu v širších souvislostech. Chtěli dávat do tréninků opravdu všechno, ale stávající podmínky jim přestaly stačit a neumožňovaly progres, který si oba vysnili.

Sehrané duo mělo taky jasnou představu, jak by měl správný gym fungovat ve smyslu zapojení ostatních CrossFitterů z komunity. Chtěli lidem okolo nabídnout odpovídající podmínky a kvalitu k dalšímu rozvoji, a k dosáhování jejich sportovních cílů. Začali tedy v Praze hledat to nejdůležitější – prostor, který splňuje vše potřebné. Viděli nespočet míst, ale nakonec se podařilo najít to, co v Praze po všech stránkách dosud chybělo.

Hned od začátku si uvědomovali, že kvalitní gym stojí na top vybavení, dobře dostupném místě, ale hlavně na lidech. Oslovili ke spolupráci trenéry, které dobře znají jak po sportovní, ale i lidské stránce. Michal Mička a Honza Vlček tak skvěle doplnili tým našeho gymu. Tým trenérů CrossFit Iron Land byl kompletní a mohli začít přípravné práce.

Od května 2016 jsme pilně pracovali na rozsáhlé rekonstrukci vnitřních i vnějších prostor nového, 550 m² velkého gymu. Objednali jsme špičkové vybavení od Rogue z USA a nechali prostor řádně zkolaudovat stavebním úřadem. Nákladná investice a náročná renovace prostoru, každodenní boj s nástrahami v podobě úřadů, dodávek materiálu a nákupu vybavení se v srpnu začaly blížit konci.

Velký dík patří především Kubovi a jeho partě za to, jak velký kus tvrdé práce na budování gymu odvedli. Moc si toho vážíme, kluci!

Chvíle, na kterou jsme se všichni těšili jak malé děti, nastala v září 2016 a my mohli konečně otevřít prostor podle našich představ. Nejen pro nás, ale pro všechny nové nadšence i CrossFittery ze stávající komunity. A jestli jste dočetli až sem, tak nezbývá než vám s námi v gymu popřát hezkou zábavu: VÍTEJTE V CROSSFIT IRON LAND! 🙂

NÁŠ SLOGAN: Get the Best of You.

Reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

“Vždycky jsem hodně sportoval, ale CrossFit není jenom sport, je to lifestylová záležitost, která tě nasměruje k přemýšlení nad vlastním žitím a zdravím. Ať chceš nebo ne, vtáhne tě do komunity nadšenců, kteří sdílejí stejné hodnoty jako ty. A takhle já chci svůj život trávit.”

Tomáš S.

“Gym CrossFit Iron Land mi vyhovuje především díky profesionálnímu přístupu celého trenérského týmu. Nenechají tě usnout na vavřínech a snaží se z tebe pomocí pozitivní motivace vytáhnout to nejlepší, co v sobě skrýváš. Navíc jsou k tomu perfektně zařízení velikostí prostoru i vybavením od Rogue.”

Jitka K.

“Skvělá atmosféra, lidi a zázemí. Sem já chodím potrápit svoje tělo rád! :-)”

Jakub M.

SPOLUPRACUJEME

PARTNEŘI GYMU


crossleague
fittest_logo_vertical
Cele-logo-since-1997
gopay

KLIENTI GYMU


Petr FiserO nás