Úvodní kurz ON RAMP se skládá ze 3 seznamovacích tréninků. Když se ti CrossFit zalíbí a rozhodneš se ho dělat naplno, máme pro tebe malou odměnu. Čeká tě dalších 10 dní v kuse, kdy si můžeš kdykoliv přijít zdarma zacvičit do vedených lekcí.

Nezáleží na věku, hmotnosti, tělesných proporcích, ani na fyzické zdatnosti. CrossFit je pro všechny příznivce změny. Každé snažení posouvá dál, a je jen na tobě, jak rychle a kam až chceš pokračovat. Chceš zhubnout, vytvarovat tělo, mít větší sílu nebo dokonce začít závodit? Staň se součástí nadšenců v našem gymu!

Aby sis neublížil(a) a prováděl(a) cviky hned od začátku správně, je u nás povinné absolvovat ON RAMP sérii tréninků. Naučíme tě, jak zacházet se svým tělem, abys byl(a) připravený(á) správně naučené cviky používat a do budoucna rozvíjet. Jedině tak se budeš radovat z nových a motivujících výsledků. CrossFit je životní cesta, na kterou se vydáš, ale bez slušného základu zkontrolovaného profesionály to nepůjde.

Co tě na ON RAMP kurzu čeká? Seznámíme tě se všemi základními crossfitovými cviky. Počítej s úvodem do dřepů bez zátěže i se zátěží. Projdeme si spolu kliky, shyby, mrtvý tah, a připravíme tě ke vzpírání. Vysvětlíme si potřebnou terminologii a nastavíme plán cvičení. Každý CrossFitter absolvoval startovní kurz právě z důvodu, aby se posouval hned od začátku za svým cílem správně. Začni, a my ti zaručujeme, že existuje rozdíl mezi tím, co jsi věděl(a) před nástupem na ON RAMP a po skončení série tréninků. Zjistíš, že vážně mělo smysl si detaily projít a vylepšit.

Petr FiserOn Ramp